Ogłoszenie

NOWA STRONA INTERNETOWA SERWERA LIFESRO! www.LIFESRO.pl

#16 2011-12-04 19:27:15

SecuRent

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rollback ?

Brooklyn napisał:

no ok to po chuj tu grasz ?? zrób włany i tam pierdol jaki jestes kozak !! a tak ode mnie jak bym chiał poczytać takie bajeczki jak ty nam piszesz to bym odwiedził http://disney.go.com/disneyxd/pl/ stąd czerpiesz swoją wiedze ??

Na chuj mi własny serwer ? ja nie mam czasu się tym zajmować. Bajeczki ? wejdź na epvp i poczytaj sobie trochę, może się dowiesz troszeczkę.

Offline

 

#17 2011-12-04 19:49:58

kalliber1988

Uruchi

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 30
Punktów :   

Re: Rollback ?

Brooklyn napisał:

no ok to po chuj tu grasz ?? zrób włany i tam pierdol jaki jestes kozak !! a tak ode mnie jak bym chiał poczytać takie bajeczki jak ty nam piszesz to bym odwiedził http://disney.go.com/disneyxd/pl/ stąd czerpiesz swoją wiedze ??

Ty chyba nie rozumiesz co piszesz ... Po co tu ktoś gra ? A no po to chyba został stworzony ten serwer ! Zrób własny ? Robiłem , ale nie na taką skalę ponieważ , do tego trzeba kilku ludzi , którzy mają wiedzę z różnych dziedzin programowania i obsługi tego wszystkiego . Po za tym , nie mów komuś , zrób własny i pokaż jaki jesteś kozak , bo oni dobrze wiedzieli robiąc serwer na co się piszą , a jak się przeliczyli to się zwraca koszta ludziom , pakuje mandżur i chałupa . Po , któreś tam , jak ja zrobiłem serwa tak dla for fun dla paru kumpli , to przynajmniej u mnie działa Roc Mn , praktycznie podstawowe rzeczy działały , nie było 12 dg , ale w miarę to działało . Niech wyłączą , obczają co robią źle , naprawią , sprawdza 10 razy zanim odpalą . Bo jak na razie więcej inspekcji , niż gry . Spisałem się , zbyt wiele niż to jest warte .

Offline

 

#18 2011-12-04 19:55:19

Brooklyn

Captain Ivy

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rollback ?

Ty umiesz czytać czy udajesz dałna ?? i nie pisze że zle pisze słowo dałna mieszkam w Polsce a nie w USA


Może ktoś włączy z łaski swojej IMG ??

Offline

 

#19 2011-12-04 19:56:26

Miuosh

Captain Ivy

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rollback ?

Dopiero co zaczelem grac, i nawet nie moge wbic tego 110 bo admini nie ogarniaja. Bez sensu

Offline

 

#20 2011-12-04 20:03:02

kalliber1988

Uruchi

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 30
Punktów :   

Re: Rollback ?

Brooklyn napisał:

Ty umiesz czytać czy udajesz dałna ?? i nie pisze że zle pisze słowo dałna mieszkam w Polsce a nie w USA

Czepiałeś się typa bo zwrocił  uwagę i słusznie na niewiedzę GM'ów !  JAK SIĘ ZABIERAJĄ DO CZEGOŚ TO Z CZYMŚ W GŁOWIE ! BO W RAZIE AWARII MUSZĄ SIĘ POTRAFIĆ WYBRONIĆ !

Offline

 

#21 2011-12-04 20:04:47

Brooklyn

Captain Ivy

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rollback ?

Troche masz racje ;p


Dobra OFF WĄTEK


Może ktoś włączy z łaski swojej IMG ??

Offline

 

#22 2011-12-04 20:14:03

Pejper

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rollback ?

Piszecie jakby zrobili to specjalnie. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro ładujesz Silki to serw ma działać. Podczas kupna nigdzie nie pisało, że w razie problemów lub off serwa dostaniecie hajsy z powrotem. Z resztą podejrzewam, że na żadnym serwie tak nie ma.

Offline

 

#23 2011-12-04 20:18:10

 WikingKRKNIS

Tiger Girl

21838459
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 2
Punktów :   
Numer GG: 21838459

Re: Rollback ?

Witam Nie będzie Rollbacka Nefetis robi buckup'a  i mowi że na 100% się już nikt nie włamie na serwer inspekcja trwa do 22:00 naprawia Wszystko Fw został przeniesiony na 22:30 pozdrawiam

Offline

 

#24 2011-12-04 20:18:14

Creed

Cerberus

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rollback ?

Rollbacka nie bedzie bo gadalem z nefetisem na gg. Ale za to server bedzie OFFLINE DO 22 by nie bylo juz wiecej zadnego wlamania. Jakiegos admina bym prosil o zamkniecie tematu by nie bylo nie potrzebnego spamu

Offline

 

#25 2011-12-04 20:19:01

kalliber1988

Uruchi

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 30
Punktów :   

Re: Rollback ?

Pejper napisał:

Piszecie jakby zrobili to specjalnie. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro ładujesz Silki to serw ma działać. Podczas kupna nigdzie nie pisało, że w razie problemów lub off serwa dostaniecie hajsy z powrotem. Z resztą podejrzewam, że na żadnym serwie tak nie ma.

Na innych serwerach jest regulamin dotyczący wydawania gotówki , który mówi , że nie ponoszą odpowiedzialności za to , że dane mogą zostać utracone w razie awarii i koszty wydane na silki nie będą zwracane . Tutaj takiego czegoś nie ma , ich błąd .

Ostatnio edytowany przez kalliber1988 (2011-12-04 20:19:19)

Offline

 

#26 2011-12-04 20:21:26

Lotharius

Cerberus

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 18
Punktów :   

Re: Rollback ?

Tak się zastanawiam, co wam daje płakanie i wylewanie goryczy na forum. Przyśpieszy to jakoś prace GM'ów ? Nie sądze. Nie chcesz grać- to nie graj. Usuń Lifesro i znajdź inny prywatny serwer, lub wyjdź z domu. Myślicie, że jak napiszecie na forum " nie gram w life sro bo jest zjebane" to wszyscy będą was zatrzymywać, gm da wam 100 silków żebyście zostali i w 20min naprawi serwer ? nie wydaje mi się. Rozumiem, można napisać co robią źle, krytyka jest ważna. Ale napierdalanie tych samych tekstów od wczoraj to troche przegięcie. Wczoraj jakieś dzieci neo na MPC co 5 minut spamowały teksatami pisząć "kiedy on" a"ale gm odpieradla" "life sro jest chujowe" "nie gram, ide na inny serw". Wy myślicie że kogoś to w ogóle obchodzi ? Dajmy na to post z MPC forum

"y kurwa macie cos z glowa nie dosc ze nie potraficie zrobic serva to jeszcze wrzucacie klienta z virusami pierdolnijcie sie w ten zjebany leb
nadajecie sie kurwa do tarcia chrzanu ...... wypierdalac z tad ..... calego kompa mi rozjebal ten wasz zjebany klient pozdro z 12dg szmaciarze "

Naprawdę, na miejscu GM'ów nie bawiłbym się z wami. Tak jak dzisiaj, po ataku hakerów gdy serwer działał przez 30min, wyzywali Dextera. Za to powinien być Perma ban ! Nie podoba się ? To wyjazd.
Jest tyle innych serwerów, nikt za wami nie bedzie płakał.

Oczywiście, nie mówie o wszystkich, tak jak wspomniałem konstruktywna krytyka jest ważna. Ale bez przesady...
Masz wyzywać i zachowywać się jak 10-letnie dziecko- graj w Tibie, tam poznasz takich samych kolegów. I jest dużo prywatnych serwerów.
Mój post nie ma na celu obrażania kogokolwiek, lecz pokazaniu wam waszego głupiego zachowania. Nie podoba sięto nie graj- nie musisz pisać o tym w każdym temacie.

Peace&Love

Offline

 

#27 2011-12-04 20:25:20

Brooklyn

Captain Ivy

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Rollback ?

Lotharius i masz kurwa ode mnie +


Może ktoś włączy z łaski swojej IMG ??

Offline

 

#28 2011-12-04 20:26:39

Creed

Cerberus

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rollback ?

Odemnie tez masz +, popieram twoj komentarz.

Offline

 

#29 2011-12-04 20:29:30

valenar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 46
Punktów :   

Re: Rollback ?

Eh ludzie mamy I atak PIERWSZY od 2 miesięcy. And you cry... opanujcie się. Wszystko wróci do normy...
@co do silków
Na razie serwera nie zamykamy nie ma się co pluć

Offline

 

#30 2011-12-04 20:30:19

Pejper

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rollback ?

kalliber1988 napisał:

Pejper napisał:

Piszecie jakby zrobili to specjalnie. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro ładujesz Silki to serw ma działać. Podczas kupna nigdzie nie pisało, że w razie problemów lub off serwa dostaniecie hajsy z powrotem. Z resztą podejrzewam, że na żadnym serwie tak nie ma.

Na innych serwerach jest regulamin dotyczący wydawania gotówki , który mówi , że nie ponoszą odpowiedzialności za to , że dane mogą zostać utracone w razie awarii i koszty wydane na silki nie będą zwracane . Tutaj takiego czegoś nie ma , ich błąd .

Nie pisze również nigdzie, że zostaną zwrócone.

@Co do ogólnej sytuacji serwera to szkoda, żeby on upadł. Zmierza w dobrym kierunku mimo kilku niepowodzeń :D a ten atak miał chyba na celu pokazaniu, że team niewystarczająco dobrze zabezpieczył serwer ;p Nie mówcie, że się nie zna, bo całkiem możliwe, że coś przeoczył, a nie o czymś nie wiedział :P Nawet jeśli słabo zna się na stawianiu serwa to gdzies mu się tego nauczyć.

@up 2 i 3
ode mnie również :P

Ostatnio edytowany przez Pejper (2011-12-04 20:31:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konkona.pun.pl www.plotkia.pun.pl www.redtube.pun.pl www.4zsh.pun.pl www.antywszystko.pun.pl