Ogłoszenie

NOWA STRONA INTERNETOWA SERWERA LIFESRO! www.LIFESRO.pl

#1 2011-12-11 17:43:08

Bzyczku

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 2
Punktów :   

REJESTRACJA

Ten wątek jest dedykowany panom Gm'om... Może w końcu kurwa włączycie rejestracje co? Może zapomnieliście ją włączyć? Zapewne tak jest... powiem krótko. Tracicie graczy takim postępowaniem... haha zapomnieć włączyć rejestracje... Jednym słowem to kpina.

Offline

 

#2 2011-12-11 18:00:01

RevTheory

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: REJESTRACJA

Również chciałbym se pograć ale tu widzę lipa ;/

Offline

 

#3 2011-12-12 07:05:01

pajowb3

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: REJESTRACJA

Bzyczku ma racje, pierdolicie ze reg bedzie wlaczony w niedziele, a tutaj dupa. Jesli tak postepujecie z ludzmi, ktorzy chca u was grac, pierdolcie sie nawzajem.

Offline

 

#4 2011-12-12 14:20:16

Millia

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: REJESTRACJA

Powiem wam coś. GM dokładnie napisał że długo reg nie bd tak jak i Life Point's. Mam nadzieję, że nnie zrezygnujecie z gry z tego powodu, bo jeśli lubicie ten serw to tak prędko nie odpuścicie. PS: Jeśli ktoś ma niepotrzebne konto, to proszę przesłać passy na e-mail jarla2@interia.pl lub jako PW. Dziekuję ;**

Offline

 

#5 2011-12-12 14:41:50

Hadox

Tiger Girl

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: REJESTRACJA

chętnie tez bym zagrał na tym serwerze ale nie mam konta a zarejestrować się nie idzie  w silka gram od jego wyjścia tzn globala i pamiętam jak były jeszcze tylko dwa serwery jak by ktoś miał konto na zbyciu to proszę na PW. Rozumie Administratorów ze maja problemy i Chcą jak najlepiej dla tego serwera , nie łatwo jest utrzymać serwer w porządku wszystkiego uczymy się na błędach tym bardziej ze Administratorzy tez mają swoje życie (uczelnia, szkoła, rodzina)    nie rozumie osób którzy piszą tak źle o nich ze pieniądze wysłali i nic nie robią ze zarabiają na serwerze a wierzcie mi ze te pieniądze nawet nie pokryły na pewno kosztów utrzymania tego serwera niestety znam to z autopsji i wiem ile to czasu pochlania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgrebelde.pun.pl www.grabakugan.pun.pl www.skateboarding-forum.pun.pl www.twoje-nindo.pun.pl www.szkolapijarki.pun.pl